KtoCo:-)

Witamy ciepło w ten mniej ciepły niż wczoraj dzień, ale równie przyjemny. Postanowiłyśmy założyć fotodziennik na WordPressie, przenosząc się ze strony http://www.kotrast.strefa.pl i zamieszczać tutaj zdjęcia przede wszystkim z wizyt w schronisku. To takie miejsce,to schronisko, do którego łatwo się przywiązać i do którego chce się wracać w każdą sobotę, niezależnie od słońca, deszczu, śniegu. Będą tu także pokazywane nasze koty: Niania, Krzywy i Thaja oraz tymczasy:-)


KtoCo – czyli…kto i co:-)
‚Niekochane’ – to koty ze schroniska, które odwiedzamy w soboty lub w czwartki, koty wyjątkowe; niektóre ze zdjęć patrzą już optymistycznie na świat z kanapy we własnym domu, pokochane, inne wciąż oczekujące na Ten Dzień, kiedy zakończy się ich Oczekiwanie. ‚Ukochane’ – to nasze dwa futrzaki ze schroniska w Katowicach, mieszkające z nami już prawie rok. Między nimi, naszymi kotami, różnica wieku wynosi dziesięć lat, a ich charaktery są bardzo odmienne. Bura kotka, Niania to ta ze schroniskowej ‚Starej Gwardii’, a mówiono o niej tak, ponieważ ma naprawdę dużo lat, a i w schronisko było jej ‚domem’ bardzo długo – do czasu, aż nasza kanapa stała się Jej Kanapą. Mądra, stateczna, ufająca tym tylko, którzy na to zaufanie sobie zasłużyli. Widać, że jest stara. Kiedy się na nią patrzy, przychodzi na myśl: Stara Torba, stara dobra, choć wysłużona, piękna torba. Ten łaciaty, to Krzywy. Bo Krzywy był kiedyś krzywy. Cicha woda – on tylko udaje tego o oczach nieskalanych myśleniem, tego o bardzo niskim ilorazie inteligncji. Kochający cały świat, choć nie zawsze ukazujący to teatralnie. Dla tymczasowych kociąt, ‚Mikrokotków’ – dobry wujek. ‚Mikrokotki’ – to malutkie niegdyś stworzonka przygarnięta przez nas ze schroniska tymczasowo, goszczone do czasu znalezienia im nowych, odpowiedzialnych i kochających domków; ‚Prywatne’ – z tych zdjęć przyglądają Ci się koty kiedyś już pokochane, zabrane do domu ze schroniska bądź domu tymczasowego przez wspaniałych ludzi, teraz radosne i bezpieczne.
Są także i ‚Koty z wystaw’ – koty rasowe: piękne, i długowłose i krótkowłose, i niebieskie i beżowe, różne. Przede wszystkim jednak znajdziesz tu zdjęcia kotów schroniskowych

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s