Prywatne Koty

Tym poniższych klika wpisów i kilka ich następnych zarezerwowanych jest na zdjęcia ‚archiwalne’, to znaczy takich które zostały wykonane więcej niż kilka dni temu. Niektóre są nawet z przed półtora roku. Wstawimy tu o, takie sierotki – małych tymczasowiczów, goszczonych u nas kilka miesięcy temu. Albo zdjęcia z Dnia Kota z 17lutego. I ze schroniska majem. I…dużo ich mamy:-) Po tych już kilku wpisach pojawiać się będą zdjęcia aktualne, przede wszystkim z cotygodniowych wizyt w schronisku, których mamy w komputerze….po kokardkę:-)
No. Zapraszamy:-)

Czasami, choć nie zdarza się to często, odwiedzamy z aparatem Koty Prywatne, czyli mieszkające w czyiś domach, tymczasowo lub na zawsze. Odwiedzamy przede wszystkim te tymczasowe, szukające nowych domów, na sfotografowanie których jedziemy, jeśli ktoś napisze, że ma tymczasowicza i potrzebuje zdjęć.
…Czasami jedziemy Dużych od Kotów i zabieramy ze sobą aparat, tak ot, przy okazji:-)

Oto Lunka i Gamoń z domu tymczasowego w Katowicach.
prywatne
(Gamoń w Domu, z ‚kumplem’ ze schroniska, Lunka… – kotka niegdyś ze schroniska – jest właśnie w tym domu tymczasowym i ma problemy ze zdrowiem w takim stopniu, że na ten moment nie szuka domu. A świetna jest jak tylko świetny potrafi być syjam. Kochany kot:-)

Gamoniów kilku
prywatne

Śrubka i Gaspar (nasz były tymczas) – wspaniałe życie mają w Domu Swoim:-)
prywatne
Syjamka Mruczka. Umówione na to spotkanie, pojechałyśmy do lecznicy z aparatem, ponieważ Syjamka bardzo pilnie poszukiwała domu i potrzebne były ogłoszenie, do których skolei konieczne były zdjęcia. Syjamka, zdrowotnie wówczas cieńko, dziś cieszy się Domem:-)
prywatne

‚Świetne koty mieszkają u pani Ewy, naprawdę świetne; taka Serafinka – cuuudny puciaty kot, albo Gryzli, czarna misiowata kotka lubiąca tańczyć wokół nóg, a jak popatrzy – aj…kochany miś; i ancymon Bodzio z temperamentem i Jagienka jak sarenka:-)’

Bodzio
prywatne

Jagienka
prywatne
prywatne
prywatne


Bandi i Petit.
Czyjeś:-)
Tak cudownie czyjeś i bardzo kochane:-)

Mała Petit
prywatne

Bandi
prywatne
Więcej zdjęć Bandi i Petit innym razem.

Inne koty


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s